Kolejne laury dla zawodników z Moch2019-07-10 08:22:00
W ostatnim okresie odbyło się wiele imprez rangi Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację. W zawodach tych po raz kolejny sukcesy odnotowali zawodnicy HKS Azymut Mochy.
Klubowe Mistrzostwa Polski – Gdynia: Złote medale zdobyli: w kategorii K14 Anna Dreier oraz w kategorii M16 Mikołaj Paterek. Brązowe medale wywalczyły sztafety: w kategorii M18:  Alex Grobelny, Nikodem Seidel i Mikołaj Paterek oraz w kategorii K14: Alicja Michalewicz, Maria Hajduk i Estera Karkut.
Mistrzostwa Polski w Nocnym i Średniodystansowym BnO - Połczyn Zdrój: Mikołaj Paterek zdobył w obu biegach srebrne medale.
Puchar Polski Najmłodszych – Kwidzyn: W biegach indywidualnych medale zdobyli: Milena Miś – srebrny, Mikołaj Niedzielski – brązowy. Medal złoty zdobyła sztafeta dziewcząt w kategorii do 10 lat: Milena Miś, Hanna Paterek, Zofia Gorzelniak. Chłopcy - Julian Franc, Jan Wojciechowski i Mikołaj Niedzielski - wywalczyli medal brązowy.
Mistrzostwa Polski w Klasycznym i Sztafetowym BnO – Jelenia Góra: Tym razem Mikołaj Paterek nie miał sobie równych w biegu indywidualnym i zdobył złoty medal. Następnego dnia wraz z Alexem Grobelnym i Nikodemem Seidlem wywalczył medal brązowy w biegu sztafetowym.