Sport
Kalendarz imprez
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej
2018-07-13

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Kalendarz XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej

rok szkolny 2018/2019 

Lp.

Dyscyplina

Termin rok szkolny 2018/2019 

Miejsce zawodów

rok szkolny 2018/2019 

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych

dz. i chł.

27.09.2018

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

2.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

12.10.2018

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn – Pływalnia mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

10.10.2018

Godz. 9:00

SP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

4.

Mistrzostwa w halowej

piłce nożnej

26.10.2018

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

5.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

31.10.2018

Godz. 9:00

SP Nr 2 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

6.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach dz. i chł.

01.10.2018

Godz. 10:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

7.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

15.11.2018

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

8.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

15.11.2018

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

08.03.2019

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

10.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

07.03.2019

Godz. 9:00

MSS "Świtezianka" Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

05.02.2019

Godz. 9:00

SP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

07.02.2019

Godz. 9:00

SP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

11.02.2019

Godz. 9:00

SP Przemęt

sekretariat_sp@szkola-przemet.pl

65 549 60 04

14.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

28.02.2019

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

15.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

01.03.2019

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

16.

Mistrzostwa w drużynowych

biegach przełajowych

dz. i chł.

29.03.2019

Godz. 11:00

SP Bucz

gimnazjumbucz@poczta.onet.pl

 tel.   65 549 81 21

17.

Drużynowe mistrzostwa

w lekkiej atletyce dz. i chł.

29.04.2019

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

05.04.2019

Godz. 9:00

Orlik Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dz. i chł.

09.05.2019

Godz. 10:00

Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

20.

Mistrzostwa w koszykówkę 3x3 dz. i chł.


Realizacja zadania wg regulaminu Wlkp. Turnieju Orlika 2019

* kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy :Maciej Piotrowski, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (68) 347 00 34

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 16056028      online: 2
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt