Informacja
2008-01-30
 

 

Przedsiębiorstwa nominowane do "ZŁOTEGO LOGO" 

Nagrody Gospodarczej Starosty Wolsztyńskiego w 2007 roku

 

w kategorii za osiągnięcia ekonomiczne:

 

  • ''CEGBUD'' Sp. z o.o. w Wolsztynie,
  • Cukiernia "KARPICKO" w Karpicku,
  • KACZMAREK ELECTRIC Sp. z o.o. w Wolsztynie,
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ''KEKBEL-MAX'' Sp. z o.o. w Belęcinie,
  • Zakład Mięsny ''ZYGUŁA'' w Zbąszynku,

 

 

w kategorii za działalność na rzecz samorządów nominowano:

 

 

  • Bank Zachodni WBK S.A. I Oddział w Wolsztynie,
  • Wydawnictwo Drukarnia "FORTES" w Wolsztynie,
  • IZOMET Piskorz s.j.  w Niałku Wielkim,
  • PKO Bank Polski SA Oddział I w Wolsztynie,
  • Rzeźnictwo Firma Słomiński w Kaszczorze.

 

 
 

   
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

Spośród nominowanych
NAGRODY GOSPODARCZEJ STAROSTY WOLSZTYŃSKIEGO w 2007r.

w kategorii ZA OSIĄGNIECIA EKONOMICZNE

tytuł Laureata
oraz statuetki "ZŁOTEGO LOGO" zdobyli:

 

 

 

CUKIERNIA KARPICKO
w Karpicku

 

 

 
   

 

Nagrodę odbierają: Justyna i Grzegorz Gwóźdź - WłaścicieleCUKIERNIA KARPICKO jest firmą rodzinną założoną przez Państwa Justynę i Grzegorza Gwóźdź w 1990r. Firma bazuje na pracy najwyższej klasy fachowców i specjalistów. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym i siecią ponad 50 własnych sklepów, w których w miłej i przyjaznej atmosferze można znaleźć swoje ulubione przysmaki. Od niedawna CUKIERNIA KARPICKO rozpoczęła produkcję najwyższej jakości pralin, bombonier i figur czekoladowych. O dynamicznym rozwoju firmy świadczy nowopowstały obiekt restauracyjno-szkoleniowy ZIELONA PROWANSJA. Z początkiem maja br. nastąpi inauguracja AKADEMII MISTRZA, w której szkolić będą się cukiernicy z całej Europy. Produkty CUKIERNI KARPICKO można spotkać w sklepach zachodniej Polski.

http://www.cukierniakarpicko.pl/

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE  KEKBEL-MAX  Sp. z o.o.
w Belęcinie

 

 
   

 

Statuetkę odbiera: Krzysztof Kędziora - Prezes Zarządu  KEKBEL-MAX  Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w latach 80-tych jako Zakład Handlowo-Usługowy KEKBEL.  KEKBEL-MAX sp. z o.o. jest wiodącą firmą na rynku skupu i dystrybucji pieczarek białej, brunatnej, grzybów leśnych, szparagów, zarówno w kraju jak i na rynkach Unii Europejskiej. Swoje produkty firma eksportuje głównie na rynki Europy Zachodniej. Firma prowadzi obrót specjalnie dobranymi odmianami pieczarek o niepowtarzalnym wspaniałym smaku i wyglądzie. KEKBEL Sp. z o.o. charakteryzuje doskonałe zaplecze transportowe, sieć nowoczesnych pieczarkarni, przodująca pozycja na rynku Wielkopolski, która zrzesza najlepszych producentów grzybów z tego regionu. Wielkość eksportu to 80 ton w tygodniu w/w towarów z przeznaczeniem na rynki Unii Europejskiej. Wysoka jakość wyrobów zachowana jest dzięki posiadaniu zmodernizowanej nowocześnie wyposażonej bazy magazynowej i transportowej. Prawidłowe warunki magazynowania i transportu dodatkowo zwiększają konkurencyjność wyrobów na rynku.

 

http://www.kekbelmax.pl/

 

 
 

ZAKŁAD MIĘSNY ZYGUŁA
w ZBĄSZYNKU

 

 
   

 

Zdobywca nagrody: Anna Zyguła – Właścicielka


Firma „Zakład Mięsny ZYGUŁA” powstała w 1990r. w Siedlcu, jako niewielki zakład rodzinny. Od początku istnienia właściciele postawili na wysoką i stabilną jakość produkowanych wyrobów. Takie podejście znalazło uznanie wśród najbardziej wymagających klientów. Efektem zwiększonego popytu na polskie tradycyjne wyroby, jest piękny i nowoczesny zakład produkcyjny. Jest on wyposażony w nowoczesne urządzenia, posiada własną oczyszczalnię i spełnia wszelkie wymogi unijne. Niezmiennie od 18 lat zakład produkuje wysokiej klasy polskie tradycyjne wędliny. Od początku działalności istotnym elementem strategii działania firmy było tworzenie własnej sieci detalicznej. Obecnie firma posiada około 70 sklepów. Walory estetyczne i smakowe wyrobów zostały wielokrotnie wyróżnione i nagrodzone. Firma jest trzykrotnym laureatem promocji kultury przedsiębiorczości i posiada certyfikat FAIR PLAY. Dbając o swoich pracowników firma wybudowała blok mieszkalny z 26 mieszkaniami.


http://www.zygula.pl/ 

Spośród nominowanych nagrody
NAGRODY GOSPODARCZEJ STAROSTY WOLSZTYŃSKIEGO w 2007r.

w kategorii ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SAMORZĄDÓW

tytuł Laureata oraz statuetkę „ZŁOTEGO LOGO” zdobyli: 

WYDAWNICTWO DRUKARNIA FORTES
w Wolsztynie

 

 
   

 

 

ZŁOTE LOGO odbiera: Artur Skorupiński - WłaścicielWYDAWNICTWO DRUKARNIA FORTES istnieje na rynku reklamy i poligrafii od 1994r. Wykonuje różne formy reklamy, korzysta z różnych technik poligraficznych, dzięki którym może drukować książki, albumy, etykiety, foldery, katalogi, plakaty oraz wszelkiego rodzaju kalendarze. Właściciel Artur Skorupiński jest autorem i wydawcą wielu albumów, folderów i książek o Ziemi Wolsztyńskiej: „Wolsztyn wczoraj i dziś”, „Wolsztyn i okolice w dawnej pocztówce”, „Wolsztyńskie parowozy”. Jako miłośnik fotografii angażuje się w organizację wystaw, konkursów oraz inspiruje ważne wydarzenia kulturalne. Znakomite efekty promocyjne wolsztyńskich parowozów, miasta, powiatu, Wielkopolski i całej Polski, przynosi międzynarodowy konkurs „Mis Świata Parowozów”. Gwiazdą piątej edycji będzie DODA.

 

 

http://www.skorupinski.eu/ 

IZOMET PISKORZ s.j.

w Niałku Wielkim

 

    


Nagrodę odbiera: Irena Piskorz - właścicielkaIzomet jest firmą rodzinną, powstałą jako następca malutkiego zakładu blacharsko-dekarskiego. Obecnie firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych. Konstrukcja stalowa hali witezianka pochodzi właśnie z naszej wytwórni. Firma specjalizuje się także w lekkiej obudowie ścian i dachów oraz systemów fasadowych. Ostatnia jej realizacja to elewacja firmy ISOWENT w Wolsztynie. Od 10 lat firma wykonuje kompleksowo systemy odpylania maszyn dla firm Swedwood w całej Polsce i Słowacji. W 2002r. firma wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością wg norm ISO. Firma wsparła inwestycje drogowe w Niałku Wielkim w kierunku przystani żeglarskiej i ulicę Kiełpińką, jak również udzieliła finansowego wsparcia wolsztyńskiemu liceum oraz klubom żeglarskiemu i Wolsztyniakowi.

 

http://www.izomet.pl/

 

 

RZEŹNICTWO FIRMA SŁOMIŃSKI
w Kaszczorze

 

 
   

 

Nagrodę odbierają: Zdzisława Słomińska-Fabiś i  Andrzej FabiśRzeźnictwo Firma Słomiński jest firmą rodzinną, znaną i cenioną. Konsekwentnie łączy ponad 100-letnią tradycję z nowoczesną technologią produkcji. Oprócz bogatej gamy produktów uzyskiwanych z użyciem nowoczesnej technologii proponuje wyroby, które są wytwarzane jak niegdyś, metodami tradycyjnymi. Rzeźnictwo Firma Słomiński posiada sieć własnych sklepów, co daje gwarancję codziennych dostaw świeżych i smacznych wędlin. Za swoje wyroby firma uzyskała liczne nagrody i w wyróżnienia w krajowych konkursach wędliniarskich. W 2007r. firma uzyskała najbardziej prestiżowy w kraju tytuł Lidera Jakości Żywności. Od 2004r. posiada uprawnienia eksportowe produktów na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej. Firma wspiera finansowo kluby sportowe, przedszkola, szkoły, ochotniczą straż pożarną, koła emerytów i rencistów, a także imprezy kulturalne, takie jak coroczny festyn w Wieleniu organizowany przez Gminę Przemęt.

 


http://www.slominski.bt.pl/

 

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt
 liczba odwiedzin: 15251855      online: 2
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.
Strona główna
Kontakt