Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty
2013-09-30
   W niedzielę 29.09.2013r. na stawach w Kuźnicy Zbąskiej odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wolsztyńskiego. W szranki stanęło 49 zawodników, którzy po pięciu godzinach zmagań złowili łącznie 54,580 kg ryb.
Zwycięzcą został Tomasz Kostrzyński z wynikiem 4.355 pkt., drugie miejsce zajął Andrzej Przybyła 4.115 pkt., trzecie Wojciech Miśko 4.020 pkt., czwarte Eugeniusz Potworowski 4.000 pkt., piąte Marcin Tomiak 3.845 pkt. Po zakończeniu zawodów każdy startujący otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.
W związku z pierwszym mrozem tej jesieni ryby brały bardzo chimerycznie i  trzeba było się natrudzić aby nie zaliczyć „0”. Następne spotkanie nad wodą już w przyszłym roku. Wszystkim startującym w zawodach bardzo dziękujemy, zapraszamy w 2014r.