Brązowy medal w mistrzostwach Polski
2014-05-21
      W Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Na starcie stanęło blisko 230 zawodników i zawodniczek z 58 klubów. Klub Sportowy „KUK-SON” Pawłowice reprezentowało troje zawodników: Wiktor Mikołajczak, Tomasz Łaszczyński i Dawid Buchowski. Najlepiej zaprezentował  się W. Mikołajczak, który zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 48 kg. T. Łaszczyński i D. Buchowski zajęli miejsca poza podium.
Medal Wiktora cieszy szczególnie, gdyż jest to jego pierwszy rok startów  w kategorii juniorów (15-17 lat). Wyjazd na mistrzostwa był możliwy dzięki dofinansowaniu Urzędu Gminy w Przemęcie.
Przed nami udział w Międzynarodowym Turnieju Klasy G-1 w Innsbrucku ( Austria) w dniach 30.05-01.06..