Katarzyna Galla srebrną medalistką Mistrzostw Polski
2012-06-12
      W dniach 1-3 czerwca br. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację. O medale rywalizowało blisko 500 zawodników z całego kraju. Rozegrano trzy biegi: sprint na Malcie, bieg średniodystansowy na Dziewiczej Górze oraz sztafety w okolicach Dąbrówki Kościelnej.
Z 20 zawodników klubu Azymut Mochy najlepiej spisała się Katarzyna Galla,  zdobywając srebrny medal w biegu sprinterskim. To już jej szósty medal Mistrzostw Polski. W biegu średnim zajęła piąte miejsce, a do medalu zabrakło naprawdę niewiele. Również piąte miejsce zajęła sztafeta juniorek młodszych: Magdalena Teichert, Zofia Galla, Katarzyna Kalitka. Równolegle odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów. Dobry występ zanotowała Honorata Paterek (trenerka HKS Azymut), która w kategorii K-35 zdobyła dwukrotnie brązowy medal.