Mistrzostwa Polski w klasycznym i sztafetowym biegu na orientację2015-09-29
W dniach 19-20 września 2015r. w okolicach Jeleniej Góry odbyły się Mistrzostwa Polski w klasycznym i sztafetowym biegu na orientację. W sobotę 19 września, zawodnicy rywalizowali indywidualnie na dystansach klasycznych w terenie bardziej znanym z  zimowych tras biegowych na nartach -  w okolicach Polany Jakuszyckiej. Teren był bardzo wymagający fizycznie i arcytrudny technicznie. Tym bardziej ogromne brawa należą się Zofii Galla, która w kategorii juniorek (K18), z ponad dwuminutową przewagą,  wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski.
Dobry występ zaliczył także Gracjan Cupryś, który wśród juniorów młodszych (M16) ukończył swoje zmagania na V miejscu.
Na równocześnie rozgrywanych Mistrzostwach Polski Masters trenerka klubu- Barbara Nowak w swojej kategorii wiekowej zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski.
W niedzielę - 20 września- na terenach wokół stadniny koni Gostar w Jeleniej Górze, rozegrano zawody sztafetowe. Arena zawodów obejmowała spore tereny otwarte (łąki, pastwiska) co umożliwiało obserwowanie zmagań licznie zgromadzonym kibicom, a także duże przewyższenia z licznymi kamieniami i skałami.
Dwie nasze damskie sztafety: juniorek (Zofia Galla, Marta Murawska, Julia Seidel) oraz juniorek młodszych (Julia Kalitka, Nadia Kędzierska, Katarzyna Nowacka) zajęły nie lubiane przez wszystkich zawodników- IV miejsca. Juniorzy młodsi (Dawid Antkowiak, Nikodem Seidel oraz Gracjan Cupryś), pomimo rewelacyjnego biegu Gracjana na ostatniej zmianie, uplasowali się dopiero na X miejscu.
W zawodach Masters tytuł Mistrzyń Polski w sztafetowym biegu na orientację, zdobyły trenerki klubu: Honorata Paterek i Barbara Nowak wraz z Agnieszką Biolik.