Srebro w finale2015-04-20
W Grodzisku Wlkp. odbył  się Finał Województwa Wielkopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U-12. W zawodach udział wzięły 32 zespoły wyłonione drogą eliminacji gminnych i powiatowych.

Reprezentacja SP 3 Wolsztyn w grupie E pewnie pokonała SP Wilczyn, SP 12 Gniezno i Orlik Koryta, w ćwierćfinale zwyciężyła UKS Spartakus Września, w półfinale  wygrała z SP 1 Międzychód, a w finale uległa drużynie UKS Śrem. Srebrny medal w finale wojewódzkim to pierwszy taki sukces w historii szkoły. Nasi srebrni medaliści to: Kamil Mielcarek, Hubert Brychcy, Łukasz Nowak, Mateusz Skorupiński, Jakub  Gumny, Dawid Wojciech, Franciszek Wawrzynowicz, Nikodem Śmidoda, Hubert Pełnikowski. Dawid Wojciech otrzymał wyróżnienie jako najlepszy zawodnik turnieju. Opiekunem zespołu jest Krzysztof Grinig.