Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wolsztyńskiego2014-07-14
   W niedzielę 13.07.2014r. na Jeziorze Wolsztyńskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wolsztyńskiego pod nazwą „Piknik Ekologiczny”. W szranki stanęło 24 zawodników, którzy po trzech godzinach zmagań złowili łącznie 54,68 kg ryb.
Zwycięzcą zawodów został Andrzej Przybyła z wynikiem 4,420 pkt., drugie miejsce zajął Eugeniusz Potworowski 3,980 pkt., trzecie miejsce Marcin Andrzejewski 3,560 pkt., czwarte miejsce Łukasz Marciniak 3,240 pkt., piąte miejsce Grzegorz Hajduk 2,900 pkt. Zawody połączone były z wystawą promującą jeziora Powiatu Wolsztyńskiego. Oprócz tego pracownicy Starostwa Powiatowego w Wolsztynie wraz z przedstawicielką Nadleśnictwa Wolsztyn, które również wzięło udział w pikniku, przeprowadzili quizy dla zawodników. Największa liczba dobrych odpowiedzi gwarantowała nagrodę. Po zakończeniu zawodów każdy startujący otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.
Pogoda i humory dopisywały, ryby chętnie brały a zadowoleni zawodnicy już zapowiedzieli swój udział w następnych zawodach.