„Zryw” podsumował działalność2013-10-30
    Zwyczajem klubów sportowych, po zakończeniu ostatnich w sezonie zawodów, jest podsumowanie roku. Uczniowski Miejski Klub Sportowy „Zryw” w sposób uroczysty robi to raz na dwa lata. Na co dzień klub funkcjonuje dzięki dotacjom lokalnego samorządu. Na tegorocznym podsumowaniu i zakończeniu sezonu swoją obecnością zaszczycili nas: starosta Ryszard Kurp, wicestarosta Jacek Skrobisz, burmistrz Wolsztyna Andrzej Rogozinski, poseł Jakub Rutnicki, prezydent Rotary Club Wolsztyn Piotr Orzechowski, przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wolsztynie Krzysztof Piasek, prezes Wielkopolskiego Związku Kajakowego Ireneusz Pracharczyk. Byli z nami również zawodnicy wraz z rodzicami  oraz członkowie zarządu klubu.
Miniony rok był owocny. W klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży w sezonie 2011/2012 uzyskaliśmy 29 punktów, natomiast w kończącym się sezonie – 45,5 W mistrzostwach Polski młodzików w Bydgoszczy nasza czwórka dziewcząt w składzie: Marta Liskowiak, Angelika Skorupińska, Wiktoria Kliś, Aleksandra Szczepaniak zdobyła brązowy medal.
Czwarte miejsce w K-2 chłopców wywalczyli Marcin Napierała i Jakub Kaczmarek (brązowy medal przegrali o włos). W długodystansowych mistrzostwach Polski Damian Liskowiak w kategorii chłopców zajął czwarte, a w kategorii dziewcząt Magdalena Napierała - piąte. W mistrzostwach Wielkopolski zawodnicy naszego klubu zdobyli 10 medali, w tym pięć złotych, cztery srebrne i jeden brązowy. W Olimpiadzie Młodzieży – junior młodszy Oskar Piechocki zajął piąte miejsce w K-1 (1000m), a w zeszłym roku zdobył tytuł mistrza Polski młodzików.
Klub po raz trzeci z rzędu był organizatorem Otwartych Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Kajakarstwie Klasycznym i po raz trzeci zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Na zakończenie sezonu zarząd klubu uhonorował pamiątkowym pucharem wyróżniających się zawodników. Serdecznie dziękujemy im za aktywną pracę i osiągnięte wyniki.