POWODOWO DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI 2012-03-29

Dnia 24.03.2012r. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów mł. w biegach przełajowych.  Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych trenujący w WMLKS Nadodrze Powodowo zdobyli tytuł Drużynowego  Mistrza Polski  w kategorii juniorów. Na ten wspaniały wynik zapracowali:  Dawid Konieczek – Mistrz Polski juniorów, Alicja Konieczek – wicemistrzyni Polski juniorek, Marika Pawłowska zajęła 10m. w kategorii juniorek, Jakub Furman  dobiegł do mety na 11 miejscu oraz Wojciech Serwa zdobył kolejne punkty zajmując 13 miejsce.  Wyżej wymienieni zawodnicy zgromadzili 39 pkt. co ulokowało ich klub wśród 58 sklasyfikowanych zespołów na pierwszym miejscu zdobywając tym samym tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii juniorów