Pierwsza porażka „WOLSZTYNIAKA”2010-10-19

Po czterech zwycięstwach w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi piłkarze ręczni z  „WOLSZTYNIAKA”  musieli uznać wyższość swoich rywali z Dolnego Śląska, gdzie w minioną sobotę nasi chłopcy zmierzyli się z tamtejszym ASPR Zawadzkie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 39:34 (21:16).
W pierwszej połowie spotkanie było dość wyrównane. O przegranej jednak zdecydowała słabsza gra w końcówce pierwszej oraz na początku drugiej połowy, gdzie nasz zespół nie wykorzystał kilka stuprocentowych sytuacji, co w głównym stopniu zaważyło na ostatecznym wyniku meczu. Mamy jednak nadzieję, iż nasz zespół za tę porażkę zrewanżuje się przeciwnikowi na swoim parkiecie w rudzie wiosennej, czego życzymy zawodnikom jak również kibicom wolsztyńskiego szczypiorniaka.
Należy też wspomnieć o tym, iż nasza drużyna po pięciu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do lidera z Zabrza, z którym to zmierzy się już w najbliższą sobotę w Zabrzu.