Sport
Kalendarz imprez

 Strona:  1 | 2  
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkoły Ponadpodstawowe 2017/2018
2017-09-20

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Szkoły Ponadpodstawowe

rok szkolny 2017/2018 

Lp.

Dyscyplina

Termin i miejsce

2017/2018

Organizator zawodów

2017/2018

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz i chł

28.09.2017r. – ZSRiT -lotnisko

Marek Kubala

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu dz i chł

17.10.2017r. - MOSiR

Joanna Balcerek

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz i chł

20.10.2017r. -ZSZ

Joanna Balcerek

4.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt

24.10.2017r. -MSS

Mateusz Kazubski

5.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

24.10.2017r. -MSS

Mateusz Kazubski

6.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców

7.11.2017r. - MSS

Mateusz Kazubski

7.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz i chł

30.10.2017r. – SP2 Wolsztyn

Marek Kubala

8.

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

26.10.2017r. - Kębłowo

Mateusz Kazubski

9.

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

26.10.2017r. - Kębłowo

Mateusz Kazubski

10.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz i chł,

18.10.2017r. - WDK

Edward Anglart

11.

Mistrzostwa w Piłce koszykowej dziewcząt

18.01.2018r. - ZSZ

Joanna Balcerek

12.

Mistrzostwa w Piłce koszykowej chłopców

19.01.2018r. - ZSZ

Joanna Balcerek

13.

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym

27.02.2018r. – ZSZ

Joanna Balcerek

14.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

24.01.2018r. - ZSRiT

Marek Kubala

15.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

25.01.2018r. - ZSRiT

Marek Kubala

16.

AKCJA FERIE 2018r. / 5 dni roboczych na zajęcia sportowe /

12-25.02.2018r. - MSS

Bogusław Solnicki

17.

Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dz i chł

26.04.2018r. – ZSRiT lotnisko

Marek Kubala

18.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

27.03.2018r. - LO

Mateusz Kazubski

19.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

17.05.2018r. – SP2 Wolsztyn

Joanna Balcerek

20.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

18.05.2018r. – SP2 Wolsztyn

Joanna Balcerek

Koordynatorzy szkolni:

Zespól Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie – Joanna Kalitka 503026531, Małgorzata Józefowska 660568737

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie – Marek Kubala  692149869

Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie – Joanna Balcerek  880342835

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie – Mateusz Kazubski  508170463

Monika Raczkowiak  692679626, Beata Janowska 728731456

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Kalendarz XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2017/2018
2017-08-29

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Kalendarz XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej

rok szkolny 2017/2018 

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

Lp.

Dyscyplina

Termin

2017/2018

Miejsce zawodów

2017/2018

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych

dz. i chł.

28.09.2017

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

2.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

27.10.2017

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn – Pływalnia mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

11.10.2017

Godz. 9:00

SP Mochy

zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

4.

Mistrzostwa w halowej

piłce nożnej

31.10.2017

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

5.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

07.11.2017

Godz. 9:00

SP Nr 2 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

6.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach  dz. i chł.

30.10.2017

Godz. 10:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

7.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

24.10.2017

Godz. 9:00

SP Siedlec

 poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

8.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

24.10.2017

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

09.03.2018

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

10.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

08.03.2018

Godz. 9:00

MSS "Świtezianka" Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej  dziewcząt

06.02.2018

Godz. 9:00

SP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

08.02.2018

Godz. 9:00

SP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

09.02.2018

Godz. 9:00

SP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

14.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

20.03.2018

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

15.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

21.03.2018

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

16.

Mistrzostwa w drużynowych

biegach przełajowych

dz. i chł.

05.04.2018

Godz. 11:00

SP Bucz

gimnazjumbucz@poczta.onet.pl

 tel.   65 549 81 21

17.

Drużynowe mistrzostwa

w lekkiej atletyce dz. i chł.

25.04.2018

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

10.04.2018

Godz. 9:00

Orlik Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

 tel.   65 549 60 04

19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dz. i chł.

15.05.2018

Godz. 10:00

Osłonin  - ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

20.

Mistrzostwa w koszykówkę 3x3 dz. i chł.

 

Realizacja zadania wg regulaminu Wlkp. Turnieju Orlika 2018

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Kalendarz XIX Igrzysk Dzieci rok szkolny 2017/2018
2017-08-29

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Kalendarz XIX Igrzysk Dzieci

rok szkolny 2017/2018 

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

Lp.

Dyscyplina

Termin

2017/2018

Miejsce zawodów

2017/2018

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych

dz. i chł.

28.09.2017

Godz. 10:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

2.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

27.10.2017

Godz. 10:00

MOSiR Wolsztyn - Pływalnia

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

13.10.2017

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

4.

Mistrzostwa w halowej

piłce nożnej

25.10.2017

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

5.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

07.11.2017

Godz. 9:00

SP nr 2 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

6.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

15.11.2017

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

7.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

15.11.2017

Godz. 9:00

SP Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

8.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach dz. i chł.

30.10.2017

Godz. 10:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

9.

Indywidualne Mistrzostwa

w warcabach klasycznych
dz. i chł.

01.03.2018

Godz. 10:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

10.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

28.02.2018

Godz. 9:00

SP w Belęcinie

sport@siedlec.pl

68 384 85 22

11.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

27.02.2018

Godz. 9:00

MSS Świtezianka

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej  dziewcząt

07.02.2018

Godz. 9:00

SP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

13.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

07.02.2018

Godz. 9:00

SP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

 

 

14.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

09.02.2018

Godz. 9:00

SP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

15.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

25.01.2018

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

16.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

26.01.2018

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

17.

Mistrzostwa w drużynowych

biegach przełajowych

dz. i chł.

05.04.2018

Godz. 10:00

SP Bucz

gimnazjumbucz@poczta.onet.pl

tel.   65 549 81 21

18.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

26.04.2018

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

19.

Mistrzostwa w piłce nożnej

 

Realizacja zadania wg regulaminu Wlkp. Turnieju Orlika 2018

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2016/2017
2016-09-07

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2016/2017

 

Lp.

Dyscyplina

Termin

2016/2017

Miejsce zawodów

2016/2017

1.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach  dz. i chł.

27.09.2016

Godz. 9:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

2.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych

dz. i chł.

30.09.2016

Godz. 10:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

17.10.2016

Godz. 9:00

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

4.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

21.10.2016

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn – Pływalnia mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

5.

Mistrzostwa w halowej

piłce nożnej

24.10.2016

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

6.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

09.11.2016

Godz. 9:00

G Nr 1 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

7.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

10.11.2016

Godz. 9:00

ZSPiG Siedlec

 poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

8.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

10.11.2016

Godz. 9:00

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

26.01.2017

Godz. 9:00

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

10.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

27.01.2017

Godz. 9:00

MSS "Świtezianka" Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej  dziewcząt

18.01.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

19.01.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP MOchy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

24.02.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

14.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

28.02.2017

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

15.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

01.03.2017

Godz. 9:00

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

16.

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych

dz. i chł.

31.03.2017

Godz. 11:00

ZSGiSP Bucz

gimnazjumbucz@poczta.onet.pl

 tel.   65 549 81 21

17.

Indywidualne mistrzostwa

w lekkiej atletyce dz. i chł.

27.04.2017

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

24.04.2017

Godz. 10:00

        
           Orlik Przemęt
zapisy
szkola@gim-sp.przemet.pl

 

19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dz. i chł.

11.05.2017

Godz. 10:00

Osłonin  - ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

 

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Imprezy sportowe dla szkół podstawowych w roku 2016/2017
2016-09-07

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Imprezy sportowe dla szkół podstawowych w roku 2016/2017

 

Lp.

Dyscyplina

Termin 2016/2017

Miejsce zawodów

2016-2017

1.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach dz. i chł.

27.09.2016

Godz. 9:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

2.

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

dz. i chł.

30.09.2016

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

/

park

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

18.10.2016

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

4.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

24.10.2016

Godz. 10:00

MOSiR Wolsztyn - Pływalnia

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

5.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

26.10.2016

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

6.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

03.11.2016

Godz. 9:00

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

7.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

03.11.2016

Godz. 9:00

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

8.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

09.11.2016

Godz. 9:00

G Nr 1 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

15.02.2017

Godz. 9:00

ZPSPiG w Belęcinie

sport@siedlec.pl

68 384 85 22

10.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

16.02.2017

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

11.

Indywidualne Mistrzostwa 

w warcabach klasycznych
dz. i chł.

17.02.2017

Godz. 9:00

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

12.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

24.02.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

13.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

02.03.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

14.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

02.03.2017

Godz. 9:00

ZSGiSP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

15.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

07.03.2017

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

16.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

08.03.2017

Godz. 9:00

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

17.

Mistrzostwa w drużynowych

biegach przełajowych 
dz. i chł.

31.03.2017

Godz. 10:00

ZSGiSP Bucz
gimnazjumbucz@poczta.onet.pl
65 5498121

18.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

26.04.2017

Godz. 11:00

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

19.

Mistrzostwa w piłce nożnej

 

 

 

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2015/2016
2015-09-01

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2015/2016

 

Lp.

Dyscyplina

Miejsce zawodów

2015/2016

Termin

2015/2016

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych

dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

28.09.2015

g. 11.30

2.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

20.10.2015r.

g. 9.00

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn – Pływalnia mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

30.10.2015r.

g. 11.00

4.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

G Nr 1 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

5.11.2015r.

g. 9.00

5.

Mistrzostwa w halowej

piłce nożnej

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

28.10.2015r.

g. 9.00

6.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach  dz. i chł.

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

18.12.2015

g. 10.00

7.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

16.02.2016

g. 9.00

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

MSS "Świtezianka" Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 56 56

18.02.2016

g. 9.00

9.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

04.02.2016

g. 9:00

10.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

MSS „Świtezianka” Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 5656

05.02.2016

g. 9:00

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej  dziewcząt

ZSGiSP Mochy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

01.03.2016

g. 11:00

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

ZSGiSP MOchy

za_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

29.02.2016

g.11:00

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

23.02.2016

g. 9:00

14.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

ZSPiG Siedlec

 poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

22.03.2016

g. 9.00

15.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

ZSPiG Siedlec

poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

22.03.2016

g. 9.00

16.

Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych

dz. i chł.

ZSGiSP Bucz

gimnazjumbucz@poczta.onet.pl

 tel.   65 549 81 21

13.04.2016

g. 11:30

17.

Indywidualne mistrzostwa

w lekkiej atletyce dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

27.04.2016

g. 11.00

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

Orlik Chobienice


ZPSPiG Chobienice

10.05.2016r.

g. 10.00

19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dz. i chł.

Osłonin  - ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

16.05.2016r.

g. 10.00

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

 

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Imprezy sportowe dla szkół podstawowych w roku 2015/2016
2015-09-01

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego

Imprezy sportowe dla szkół podstawowych w roku 2015/2016

 

Lp.

Dyscyplina

Miejsce zawodów

2015/2016

Termin

2015/2016

1.

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

28.09.2015

g. 11.00

2.

Drużynowe Mistrzostwa

w tenisie stołowym dz. i chł.

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

21.10.2015

g. 9.00

3.

Drużynowe Mistrzostwa

w pływaniu dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn - Pływalnia

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

30.10.2015 

g. 10:30

4.

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

MSS "Świtezianka"

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

27.10.2015

g. 9.00

5.

Drużynowe Mistrzostwa

w badmintonie dz. i chł.

G Nr 1 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

5.11.2015.

g. 9.00

6.

Drużynowe Mistrzostwa

w szachach dz. i chł.

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

18.12.2015

g. 10.00

7.

Indywidualne Mistrzostwa 

w warcabach klasycznych
dz. i chł.

WDK Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

19.02.2016

g. 10.00

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

ZPSPiG w Belęcinie

sport@siedlec.pl

68 384 85 22

09.02.2016

g. 9.00

9.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

10.02.2016

g. 9:00

10.

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

ZSGiSP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

22.02.2016

g. 9:00

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

ZSGiSP Mochy  zs_mochy@poczta.onet.pl

65 549 00 23

22.02.2016

g. 9:00

12.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

ZSPiG Siedlec

 poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

10.03.2016

g. 9:00

13.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

ZSPiG Siedlec

 poczta@zspigsiedlec.pl

68 384 85 22

10.03.2016

g. 9:00

14.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

ZSGiSP Przemęt

szkola@gim-sp.przemet.pl

65 549 60 04

23.02.2016

g. 9:00

15.

Mistrzostwa w indywidualnych

biegach przełajowych 
dz. i chł.

ZSGiSP Bucz
gimnazjumbucz@poczta.onet.pl
65 5498121

13.04.2016

10:00

16.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

23.03.2016

g. 9.00

17.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

SP Nr 3 Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

22.03.2016

g. 10:00

 

18.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dz. i chł.

MOSiR Wolsztyn

mosir@wolsztyn.pl

68 384 36 63

22.04.2016

g. 11:00

19.

Mistrzostwa w piłce nożnej

 

Wg odrębnego kalendarza

*kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Natalia Matysik, Wydział Kultury, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 347 00 34

 

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2014/2015
2014-09-25

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego
Imprezy sportowe dla szkół gimnazjalnych w roku 2014/2015
UWAGA! KALENDARZ MOŻE ULEC ZMIANIE!

 

Lp.

Dyscyplina

Miejsce zawodów
2014/2015
Termin
2014/2015

1.

Mistrzostwa w sztafetowych  biegach przełajowych
dz. i chł.
MOSiR Wolsztyn
68 384 36 63
30.09.2014r.
g. 11.30

2.

Drużynowe Mistrzostwa
w tenisie stołowym dz. i chł.
ZSGiSP Przemęt
szkola@gim-sp.przemet.pl
65 549 60 04
29.10.2014r.
g. 9.00

3.

Drużynowe Mistrzostwa
w pływaniu dz. i chł.
MOSiR Wolsztyn – Pływalnia mosir@wolsztyn.pl
68 384 36 63
23.10.2014r.
g. 11.00

4.

Drużynowe Mistrzostwa
w badmintonie dz. i chł.
G Nr 1 Wolsztyn
68 384 36 63
6.11.2014r.
g. 9.00

5.

Mistrzostwa w halowej
piłce nożnej
MSS „Świtezianka” Wolsztyn
68 384 56 56
12.11.2014r.
g. 9.00

6.

Drużynowe Mistrzostwa
w szachach  dz. i chł.
WDK Wolsztyn
68 384 36 63
16.01.2015r.
g. 10.00

7.

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt
ZSPiG Siedlec
68 384 85 22
15.01.2015r.
g. 9.00

8.

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

G Nr 1 Wolsztyn
68 384 36 63
13.01.2015r.
g. 9.00

9.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

MSS „Świtezianka” Wolsztyn
68 384 5656
28.01.2015r.
g. 8.30

10.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

MSS „Świtezianka” Wolsztyn
68 384 5656
27.01.2015r.
g. 8.30

11.

Mistrzostwa w piłce siatkowej  dziewcząt

ZSGiSP Mochy
65 549 00 23
9.02.2015r.
g. 9.00

12.

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

ZSGiSP Bucz
65 549 89 19
10.02.2015r.
g.9.00

13.

Mistrzostwa w aerobiku grupowym

ZSGiSP Przemęt
szkola@gim-sp.przemet.pl
65 549 60 04
3.03.2015r.
g.10.00

14.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

ZSPiG Siedlec
68 384 85 22
26.03.2015r.
g. 9.00

15.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

ZSPiG Siedlec
68 384 85 22
27.03.2015r.
g. 9.00

16.

Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych
dz. i chł.
ZSGiSP Mochy
65 549 00 23
11.05.2015r.
g. 9.00

17.

Indywidualne mistrzostwa
w lekkiej atletyce dz. i chł.
MOSiR Wolsztyn
68 384 36 63
29.04.2015r.
g. 11.00

18.

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

Orlik Kopanica

5.05.2015r.
g. 10.00

19.

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dz. i chł.

Park Miejski Wolsztyn
68 384 36 63
20.05.2015r.
g. 10.00

 *kolor czerwony oznacza zmianę

Koordynator Powiatowy : Anna Leśniewska, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, tel. (068) 384 56 28

Starostwo Powiatowe w Wolsztynie

herb ul. 5 Stycznia 5
64-200 Wolsztyn

tel. +48 68 384 27 00
fax. +48 68 384 35 38

NIP: 923-15-09-056
REGON: 411561571
gmina Siedlec gmina Wolsztyn gmina Przemęt

NEWSSLETER

Chcesz otrzymywać ważne informacje z Powiatu Wolsztńskiego prosto na Twój email?
newssleter
 liczba odwiedzin: 12299296      online: 5
projekt i wykonanie: MBEST 2015
Copyright © Starostwo Powiatowe w Wolsztynie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na portalu, w innych publikatorach pod warunkiem podania źrodła ich pochodzenia.